Wait please…

Latest News and Updates Sanitex SIA

08.01.2013
WELLAFLEX matu kopšanas līdzekļi
Piedāvājām jaunus WELLAFLEX matu kopšanas līdzekļus. WELLA eksperti ir izstrādājuši jaunu formulu, kas Wellaflex matu lakām nodrošina 30% mazāk pilienu, izsmidzinot matu lakas. Mati izskatās dabiski, nav salipuši un lakas iedaŗbība ir līdz pat 24 stundām.
10.02.2011
PROMO Cash&Carry - jauna vairumtirdzniecības bāze-veikals Latvijā
  
  
  
Ar prieku paziņojam, ka 2011. gada 6. maijā ir atvērta SIA PROMO Cash&Carry vairumtirdzniecības bāze – veikals, Tīraines ielā 3b, Rīgā.

No uzņēmējdarbības viedokļa Cash&Carry pasaulē ir populāra tirdzniecības metode, kad klients visas preces atlasa pats un samaksā par pirkumu skaidrā naudā. „Cash&Carry“ vairumtirdzniecības bāze - veikals ir noliktavas tipa veikals, kur preces būs fasētas lielos iepakojumos, taču tirdzniecība notiek tirdzniecības zālē nevis noliktavā.
 
PROMO Cash&Carry klientiem – veikaliem, restorāniem, viesnīcām, birojiem, pašnodarbinātām personām, uzņēmumu vadītājiem - tiks piedāvāts viss ikdienas vajadzībām, kā arī īpašas akcijas.
Uzņēmumiem un biznesa klientiem piedāvāsim augstas kvalitātes plaši pazīstamu zīmolu preces, dažādas atlaides un kvalitatīvus pakalpojumus par labu cenu.
 
Vairumtirdzniecības bāzē-veikalā preces būs iespējams iegādāties tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti. Ar šo karti:
Klientiem būs pieejamas akcijas:
1) ”Dienas prece”,
2) divu nedēļu perioda akcijas piedāvājums.
 
Papildus informācija:
Tālr. 6 7805329 vai e-pastu 
cash.carry.lv@sanitex.eu