Lūdzu uzgaidiet…

Kļūt par piegādātāju


Biroja tel. nr. 67048400, e-pasts: info@sanitex.eu
  
Tatjana Ivanova                     
tatjana.i@sanitex.eu                
Mob. 20037429                        
Tel. 67048480                         
 
Produktu kategorija
    Piens un piena produkti
    Margarīns
    Majonēze
    Raugs
    Olas
        
Aleksejs Šļahovs
aleksejs.s@sanitex.eu 
Моb.
20173311  
Теl.
67048497
  
Produktu kategorija
    Augļi, dārzeņi, ogas, sēnes
    Gatavie ēdieni (svaigi/saldēti) 
 
Jekaterina Golobokova
Моb.
29343281 
  
Produktu kategorija
    Gaļa un gaļas izstrādājumi
    Gaļas konservi  
  
Ginta Strogova 
ginta.s@sanitex.eu 
 
Моb. 28800983
Теl.
67048524
  
Produktu kategorija
    Zivis un zivju izstrādājumi
    Zivju konservi
    Svaigas un saldētas maizes izstrādājumi
 
Aleksejs Ņikiforovs 
aleksejs.n@sanitex.eu 
 
Моb. 20008896 
  
Produktu kategorija
    Saldēti augļi, dārzeņi
    Saldēti miltu pusfabrikāti
    Saldējums
    Rieksti, sēklas, žāvētie augļi 
 
Kitija Korte
kitija.ko@sanitex.eu 
 
Моb. 28818940 
  
Produktu kategorija
    Tabaka, tabakas aksesuāri
    Stiprie alkoholiskie dzērieni
 
Sandra Matisone-Pavāre  
sandra.m@sanitex.eu
Mob. 26521081  
  
Produktu kategorija
    Vīns
    Alus
    Alkoholiskie kokteiļi
    Vieglie alkoholiskie dzērieni
 
Inga Butāne-Virsnīte 
inga.v@sanitex.eu 
Моb. 28814975
Теl. 67048513
  
  
Produktu kategorija
    Konservēti dārzeņi un sēnes, konservētās zupas
    Eļļa
    Kečups, mērces
    Džemi, ievārījumi, saldie pildījumi
    Etiķis
    Konservēti augļi un ogas, kompoti
    Medus
    Cukurs, sāls, soda, ciete
    Ātri pagatavojamās zupas
    Makaroni
    Milti
 
 
Marina Džurko                     
marina.d@sanitex.eu                
Mob. 29554096  
Tel. 67048555 
 
Produktu kategorija
    Bezalkoholiskie dzērieni  
    Tēja, kafija 
  
Agija Ozola
agija.o@sanitex.eu
Моb. 20391077   
Теl.
67048536
 
Produktu kategorija
    Bērnu pārtika
    Garšvielas un pārtikas piedevas
    Konditorejas izstrādājumi
    Šokolāde, saldumi
    Košļājamās gumijas
    Čipsi, tortiļas, uzkodas
    Kukurūzas pārslas
    
Marika Šūtele 
marika.s@sanitex.eu
Моb. 27038825 
Теl.
67048451 
  
Produktu kategorija
    Kosmētika
    Apavi
    Higiēnas preces
    Sadzīves ķīmija
    Papīra produkti
    Dzīvnieku barība un kopšanas līdzekļi
  
Ilona Mihaļkeviča
ilona.m@sanitex.eu
Моb. 29570941 
Теl. 67048556

  
Produktu kategorija
    Drēbes, galantērijas preces, mājas tekstils
    Preces atpūtai
    Rakstāmpiederumi un ofisa piederumi
    Saimniecības preces
    Sadzīves tehnika un mājas elektronika
    Mājsaimniecības sīkumi
    Dekorāciju priekšmeti
    Trauki un galda piederumi