Baltic Logistic Solutions

Baltic Logistic Solutions – viens no lielākajiem un stabilākajiem loģistikas uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Mūsu loģistikas centri, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, ir izveidoti stratēģiski izdevīgākajās vietās reģionā, un attīstītais izplatīšanas tīkls ļauj uzņēmumiem transportēt savus produktus gan Baltijas, gan Eiropas valstīs.

Mēs esam viens no lielākajiem loģistikas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 90 000 m2 plašām noliktavas telpām un vairāk nekā 1150 darbiniekiem.

Nepārtrauktas glabāšanas procesi 24 stundas diennaktī un 100% pielāgošanās klientu vajadzībām. Pieredzējuši un profesionāli darbinieki nodrošina kvalitatīvus un efektīvus loģistikas risinājumus.

Lai atbilstu mūsu klientu pieaugošajām vajadzībām, mēs izmantojam modernākās procesu vadības un noliktavu tehnoloģijas, kā arī jaunu autoparku. Racionalizējot procesus mēs optimizējam gan mūsu, gan mūsu klientu līdzekļus.

Kvalitāte

Mēs īstenojam starptautisku kvalitātes vadību (ISO 9001: 2008), vides (ISO 14001: 2004), pārtikas drošības standartus un vienu no modernākajām noliktavu vadības sistēmām 3PL loģistikas procesos. Mums ir profesionāli un kvalificēti darbinieki un visaugstākā līmeņa transportlīdzekļi. Šādā veidā mēs nodrošinām, ka mūsu klienti saņem augstākās kvalitātes 3PL loģistikas pakalpojumus.

Nepārtraukts transporta ceļš, kas savieno Eiropu

Mēs pārvadājam uzņēmumu kravas, ievērojot nepieciešamo produktu uzglabāšanas temperatūru. Mūsu plaši attīstītais izplatīšanas tīkls ļauj uzņēmumiem veikt neierobežotu vai vienreizēju transportēšanu gan Baltijā, gan Eiropā.

700 pārvadājumi Baltijas valstīs nedēļā

Piegāde Lietuvā, Latvijā, Igaunijā 24 stundu laikā

Temperatūras režīma izvēle no -18 ℃ līdz + 20 ℃

Sazinieties ar mums – mēs aprēķināsim un optimizēsim Jūsu loģistikas izmaksas, un nodrošināsim vispiemērotāko risinājumu, lai Jūs varētu koncentrēties sava uzņēmuma pamatdarbībai.

BLS Latvia

BLS Lithuania

BLS Estonia

Vairāk informācijas: