Officeday

OFFICEDAY- vadošais biroju apgādes, skolas preču un inovatīvu risinājumu sniedzējs Baltijā. Kopš 2015. gada OFFICEDAY ietilpst Sanitex uzņēmumu grupā.

OFFICEDAY darbojas tirgū jau 20 gadus un tā pamatvērtības palikušas nemainīgas – nodrošināt klientus ar precēm un pakalpojumiem, kas tiem nepieciešami, tādējādi ejot kopsolī ar mūsdienu tirgus tendencēm un klientu aktuālajām vajadzībām.

Pie OFFICEDAY Jūs atradīsiet ne tikai ikdienas kancelejas preces, bet arī visu nepieciešamo mūsdienīgam un modernam birojam.

Mēs varam sevi saukt par novatoriem, jo piedāvājam ne tikai modernas biroja preces, bet arī plašu pakalpojumu klāstu – printeru nomu, kafijas, uzkodu automātu nomu, konferenču aprīkojumu. Piedāvājumā ir arī daudz citi pakalpojumi, kuri pastāvīgi tiek pilnveidoti un attīstīti.
Officeday ieguvis prestižo EOPA 2018 balvu (European Office Products Awards 2018) nominācijā “Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro”.
20 000 aktīvi klienti Baltijā.
Katru darba dienu tiek nodrošināta 24 stundu piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Preces variet pasūtīt internetveikalā www.officeday.lv, vai pa e-pastu [email protected],, telefonu +371 67 03 22 22. Pasūtījumi tiek pieņemti katru darba dienu no plkst. 8:30-17:30.

OFFICEDAY PRODUKTI, PAKALPOJUMI, RISINĀJUMI

Biroja preces

„Smart“ tehnoloģijas

Pārtika un dzērieni

Biznesa dāvanas

Reklāmas apdruka

Kafijas un uzkodu “vending” automātu noma

Printeru noma

Darba drošības aprīkojums

Skolas preces

Daudz citu preču

Kontakti: