Par Mums

SANITEX ir lielākais vairumtirdzniecības, izplatīšanas un loģistikas uzņēmums Lietuvā un Latvijā, kas darbojas arī Igaunijā un Polijā.

Uzņēmums dibināts 1992. gadā, šobrīd sadarbojas jau ar vairāk nekā 500 ražotājiem un apkalpo vairāk nekā 32 000 klientu visās Baltijas valstīs.
1997. gadā Sanitex izveidoja vairumtirdzniecības ķēdi PROMO Cash & Carry. Tas ir lielākais vairumtirdzniecības pašapkalpošanās tīkls Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu pārtikas un nepārtikas preču sortimentu un atbilst korporatīvo klientu vajadzībām par zemām vairumtirdzniecības cenām, kur atrodamas preces restorāniem, veikaliem, viesnīcām kafejnīcām un birojiem. 2005. gadā Latvijā savu darbību sāka uzņēmums SIA Sanitex Distribution & Logistics un 2010. gadā Igaunijā tika nodibināts uzņēmums Sanitex OÜ.

SANITEX STRUKTŪRA

Mazumtirdzniecība
Merčendaizings
Mārketings
Citi

Loģistikas pakalpojumiVairumtirdzniecības ķēdeBiroja preces un risinājumi
Tirdzniecības automāti (uzkodas/kafija)


HoReCa
Ražošanas uzņēmumi
Valsts līgumi

Dzērienu izplatīšana (alkohols/bezalkoholiskie dzērieni)
Eksports


SANITEX piedāvā plašu sortimentu (vairāk nekā 43 000 produktu vienības), profesionālus pakalpojumus un biznesa risinājumus. Mūsu partneri ir Philip Morris International, JTI, Procter & Gamble, Bunge, Estrella, Gallina Blanca, Mondelez International, Unilever, Kellogg’s, Pringles, Santa Maria, 3M un daudzi citi starptautiski un vietējie ražotāji.
Apgrozījums