PROMO Cash&Carry

PROMO Cash&Carry ir lielākais vairumtirdzniecības pašapkalpošanās tīkls Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu pārtikas un nepārtikas preču sortimentu un atbilst korporatīvo klientu vajadzībām par zemām vairumtirdzniecības cenām.
Ir pieejams plašs un rūpīgi izvēlēts sortiments – pārtikas preces, svaigi augļi un dārzeņi, saldētas pārtikas produkti, vienreizlietojamie trauki, dzērieni, alkohols, tabaka, higiēnas preces, sadzīves ķīmija, trauki, galda piederumi, virtuves preces, biroja piederumi un citas nepārtikas preces, kā arī mājdzīvnieku barība un piederumi.
Pie mums atradīsiet augstas kvalitātes traukus, virtuves piederumus, galda piederumus, tīrīšanas līdzekļus un citus profesionālai lietošanai paredzētus priekšmetus. Plašā sortimentā svaigas zivis un jūras produkti un katru dienu svaigi cepti itāļu un franču konditorejas izstrādājumi. No visas pasaules tiek piedāvāti vislabākās kvalitātes sieri, svaigas un vītinātas gaļas produkti, garšvielas, kas atbilst pat visprasīgāko gardēžu vēlmēm.

Aicinām Jūs ciemos un atgādinām, ka iepirkties varat tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti.

PROMO Cash&Carry piedāvā augstas kvalitātes produktus profesionāļiem:

Restorāniem

Viesnīcām

Veikaliem

Kafejnīcām

Birojiem

Kontakti: